Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2007, 08:45   #23
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Widzę, że przypadł wam do gustu mój pościk. Bardzo się cieszę! Bo miał on być taką małą rekompensatą za moje ostatnie nieróbstwo Ale postaram się już poprawić, słowo Wkońcu niedługo rozpoczynam ferie zimowe, a sama siedzę obecnie na zwolnieniu lekarskim chora w domu... Więc chyba was pomęczę trochę postami

A nawiązując do już wcześniej poruszanej sprawy Wejchera, rozumiem, że poprostu czekamy na jego postać i tyle.. Ewentualnie uznajemy, że niezdecydował się pomóc naszemu staremu znajomemu z "Odeonu" i pomijamy jego postać?? Wiem, że neiładnie proponować takie rozwiązania, ale Wejcher chyba zdawał sobie sprawę z tego, że sesja nie stanie kompletnie do jego powrotu...

Nie wiem w sumie.. Ale na szczeście taka decyzja ciąży tylko na barkach MG - Yarot, daj znać co postanowiłeś

P.S. Przepraszam, że tak naciskam, ale ostatnio przesłodziłam się odrobinę klimatami fantasy... A i zraziłam do innych sesji przez nieudolność MG... A ta nasza sesja jest naprawdę na wysokim poziomie i bardzo mi się podoba. No i MG mamy świetnego
<--Nie podlizuje się, stwierdzam fakt

Dobra, to chyba na razie tyle.

Pozdr
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline