Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2013, 17:23   #6
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Mam takie pytanko, drobnostka, naprawdę.
Czy losy postaci będą się przeplatały, czy może zmuszeni oni będą pracować razem przez większość czasu? Czy każdy będzie miał swoją linię fabularną i po prostu będzie możliwość wspólnego spaceru z inną postacią?

Pytam, bo przy 9 osobach (bo jakoś zazwyczaj chyba ten max jest osiągalny) i działaniu w takiej grupie będzie to chaos i dominacja docowej rozgrywki.

No i zabrakło mi odpowiedzi na pytanie: jaki jest cel?
Jakieś niebezpieczeństwo któremu trzeba zapobiec, wplątano nas w intrygę, czy będą to poszukiwania samego siebie "Paulo Coelho PBF"? Bo tak to trochę jakbym miał na ślepo zgłaszać się do sesji - będzie sensacja, będzie horror, a może będą rozkminy rodem z przygodówek Point and Click?

Możesz coś zdradzić, czego się można będzie spodziewać i jak bardzo fabułą będzie zależeć od wyborów graczy?
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline