Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2013, 12:01   #10
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Podoba mi się literacki styl autorki, ma warsztat i to na pewno odbije się na jakości odpisów. Ostatnio moja wena cierpi na pewien brak płynności pióra i powtarzalność, więc tym bardziej taka sesja dla mnie byłaby źródłem natchnienia.

Ogólnie sesja zalatuje nieco klimatem z gry Persona (Shin Megami Tensei) - zwykli ludzie i ich typowe życia, ale też obok tego alternatywny świat i niezwykłe moce. Pomyślę nad KP. Po głowie chodzi mi ambitny korpo-dziennikarzyna który zwykł pudrować sobie nosek by wyrabiać w deadline'ach. Czy taki ktoś pasowałby do tej sesji? Może nawet sam wywąchałby nieco z tej sprawy i jego prywatne dziennikarskie śledztwo, byłoby podstawą jego miejsca w drużynie?
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline