Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2007, 20:44   #2
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
Wg mnie nie ma co zmieniać poziomów. W pewien sposób każdy ma swoje doświadczenie. Jeśli już zmienić to tylko podnosząc wszystkim. W sesji bylo zalozenie ze gramy na rownym poziomie, co jest sprawiedliwe i obiektywne ze strony MP. Co do podwyższania poziomów, z tego co słyszałem Huora to miałaby to być Sibyl i Rezist. To troche mi sie to raz wydaje mało sprawidliwe. Druga rzecz to skad wiecie jaka jest historia innych postaci. Czemu od razu zakladacie ze od zawsze siedzimy w Akademii. Wątpliwe żebyśmy się tam urodzili. Jesli chodzi o moja postac to rownie dorbze powinienem mieć już dawno wykoksaną postać bo wyjscie z Podmroku to już duza przeprawa, no a pozniej tez podrozowalem przez dlugi czas. Jako ze mialem wiecej od was czasu na to, bo nie przypuszczam zeby ktos z was byl w moim wieku (no chyba ze gnom ale to jełop to go nie liczymy w rankingu :P ).

To pare prostych argumentów rzuconych ot tak sobie, ale jestem przeciwny zmianom w poziomach, jak ktos chce byc koksem to niech sobie odgrywa jak chce. W walce i tak sie okaze ze jego doswiadczenie zostalo w ksiegach i traktatach ktore przeczytał albo w hektolitrach wypitego wina.

ZMIANOM POZIOMÓW STANOWCZE NIE
 
Diakonis jest offline