Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2013, 20:46   #5
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
Wyraziłem już listownie zastrzeżenie w kwestii owej czarnej teczki z listami nazwisk.
Zakładam, że albo stworzymy naszemu MG fajną bazę danych do wykorzystania, albo testuje naszą wyobraźnie, albo ten horror odbędzie się w świecie chaosu i dysharmonii.

Łaj, zapytają poniektórzy? No toć dlatego, że jeśli nasze wypocinki odnośnie 30 wybrańców do opisania, tworzone w sekrecie ( tak ,tak Kay, nic Ci nie powiem ;0 ) będą opracowywane niezależnie, to MG dostanie na bank listę 6 burmistrzów, 6 rzeźników i 6 pucybutów. Nie da się napisać o człowieku - lubię nie lubie, dobry, zły, nie umiejscawiając go w przestrzeni.
Jak mam napisać że kogoś nie znoszę, to muszę napisać czemu, a to z kolei powód by zedrzeć aurę anonimowości i osadzić NPCa w jakichś realiach, zaczepić go w mieście.

Stąd moje pytanie o dowolnośc w kreowaniu przeszłości, historii, stanowisk, czegokolwiek w odniesieniu do opracowywanego Who is Who w Silver Rings.


A poza tym oczywiście życzę wszystkim przedniej zabawy


Edyta dodaje - piszta jak chceta i co chceta. Tako rzecze Abishai
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй

Ostatnio edytowane przez killinger : 02-11-2013 o 22:58.
killinger jest offline