Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2013, 11:24   #6
abishai

abishai's Avatar

Reputacja: 35337 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wyraziłem już listownie zastrzeżenie w kwestii owej czarnej teczki z listami nazwisk.
Zakładam, że albo stworzymy naszemu MG fajną bazę danych do wykorzystania, albo testuje naszą wyobraźnie, albo ten horror odbędzie się w świecie chaosu i dysharmonii.
Lubię chaos i dysharmonię

Cytat:
Stąd moje pytanie o dowolność w kreowaniu przeszłości, historii, stanowisk, czegokolwiek w odniesieniu do opracowywanego Who is Who w Silver Rings.
Możecie napisać krótko, możecie się rozpisać... Nie wolno wam się jednak konsultować ze sobą.
Ta sesja to mój dość ambitny projekt. Nie chcę by tylko wasze postacie odczuwały zagubienie, także wy powinniście się gubić i szukać nitki sensu w całej surrealistycznej otoczce w którą wsiąkną wasze postacie z czasem. Nie chcę by się wasze postacie bały, bo zetkną się z czymś nieogarnialnym. Chcę byście sami ową nieogarnialność poczuli.
Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce . Niemniej nie bez powodu wspominałem o filmach/grach na jakich się zamierzam wzorować. To na pewno nie będzie zwykły surviwal horror

Ostatnio edytowane przez abishai : 03-11-2013 o 11:31.
abishai jest offline