Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-11-2013, 18:20   #8
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Sonda zakończona i mamy zdecydowanego zwycięzcę.
Przygoda już mi się wyklarowała, ale na razie nie jestem w stanie powiedzieć kiedy można spodziewać się rekrutacji. Być może w tym miesiącu jeszcze, ale pewności nie mam.

Co do polskiej partyzantki antykomunistycznej, to temat niezwykle ciekawy i możliwości na różne scenariusze wiele. Niestety jest to też temat ciężki i zapewne takie też byłaby sesja. Skupiona na psychice bohaterów, moralnych rozterka i trudnych wyborach. Pewnie to i fakt, że ogólnie temat mało znany jest przyczyną takiej, a nie innej liczby głosów.

Zainteresowanym tą tematyką polecam płyty Twardzi jak stal, De Press "Myśmy rebelianci", czy choćby twórczość Andrzeja Kołakowskiego, a z książek coś co ostatnio przeczytałem.

NSZ
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline