Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2013, 20:52   #1
vena
 
vena's Avatar
 
Reputacja: 1 vena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodze
Niedokończone sesje :(

Czy tylko ja mam takiego pecha czy to jest jakaś dziwna norma!
Na pięć rozpoczętych sesji tylko jedna powoli dąży do zakończenia. Pozostałe zaraz po rozpoczęciu się padły! O co tu chodzi? Albo MG jest mało poważny albo spadł meteoryt i wtrącił MG w jakąś poważną zawieruchę życiową. Jeśli tak to chociaż napisałby że sesja zostaje zamknięta. Do licha! Odnoszę wrażenie że tylko gracze są chętni do grania, chociaż czasami trzeba bata żeby szybciej pisali posty. Może warto uskutecznić jakiś system jak na Allegro i każdy MG czy gracz byłby później oceniany. Wiedziałabym w co się pakuję! Tyle chęci i zaangażowania, pisanie KP i po co? Człowiek się cieszy że przeżyje jakąś fajną przygodę i kicha! Kończy się zaraz na początku! Sory że krzyczę ale jestem zła! Chcę grać i chcę choć jedną sesję zakończyć!
 
__________________
Człowiek jest na tyle cywilizowany na ile potrafi zrozumieć kota.
vena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem