Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2013, 15:16   #10
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
No tak... Przymierzałem się do Twojej poprzedniej (?) cyberpunkowej sesji, a potem żałowałem, że ostatecznie nie podjąłem wyzwania... Może tym razem. Muszę tylko uczciwie się zastanowić, czy udźwignę taką częstotliwość. A potem albo trochę przeformatować rozgrzebaną wtedy postać, albo wybrać którąś z paru nowych - niezbyt jeszcze konkretnych - koncepcji.

W tym ostatnim wypadku nie pogardziłbym w miarę syntetycznym opisem Twojej wizji pracy z siecią/w sieci i tego, jak taka działalność wpisywałaby się w ogólną rozgrywkę. Chyba że zdajesz się w tych kwestiach na pomysłowość graczy.
 
Betterman jest offline