Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 13:42   #7
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Już raz pisałam, ale coś mi sieć nawala... W skrócie:

ZA

Z tego co czytałam to w pierwszym podejściu osoby pochodzące z akademii miały tam być umieszczone przez swoje matki, ojców nie znały (raczej nowicjusze...). Sibyl nie należy do osób doświadczonych, ale radzi sobie w życiu sama i wędruje po świecie. Rezist ma być przewodnikiem i autorytetem.
Tu automatycznie narzucał się brak logiki - szczególnie, jeśli miały nadejść jakieś walki. Myślałam o konfiguracji Sibyl 2, Rezist nawet 5

Po rozpoczęciu gry dowiedziałam się, że osoby będące w akademii nie dostały się tam wprost spod spódnicy mamusi - jakieś wędrówki, dramaty, ucieczka z podmroku...

Głosowałabym za opcję wszystkie postaci 2, Rezist 3-4. Przy opcji 'wszyscy 1' nie będę protestować.
Tyle.
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline