Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 14:15   #8
Kors
 
Reputacja: 1 Kors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwuKors jest godny podziwu
Ja powiem tak. Gdybym pisał, że jestem za Rezistem jako kimś na wyższym poziomie mogło by to być źle odebrane. Ogólnie sam stosowałem czasem zasadę, że poziomy dawałem graczom w zależności od historii. Jeśli kogoś historia opiera się na tym, że całe życie ogranicza się tylko do pobytu w akademii i nawet nie opisał swojego życia w niej, to powinien być 1. No chyba że Mistrzu chcesz już podnieść poziomy wszystkim. Ale jeśli ktoś miał jakieś życie przed lub w Akademii [w przypadku Sibyl poza akademią] i je opisał, to nie widze nic złego w podniesieniu poziomu. No, a wysokość poziomu, zależała by nie tyle od dokonań w historii, ile od *jakości* owej historii i tego jak wszystkie elementy się w niej ze sobą łączą. Bynajmniej każdy będzie oceniany za to jaką pracę włożył w tą sprawę, a nie za to gdzie znajdował się gdy zaczęła się ta przygoda. Gdyż pierwsza rzecz zależała tylko od gracza, a druga w większej mierze od MG.

PS. Alam, dołączam się do prośby Diakonisa, że skoro piszesz nieco rzadziej, to pisz bardziej rozbudowane posty.
 
__________________
"Nie ważne co masz, ale jak to zdobyłeś" Terry Pratchett
Kors jest offline