Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2013, 21:36   #2
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Powiem tak że, po pierwsze nie chcę nikogo urazić, pomysł mi się ogólnie nawet podoba, jest spoko oko i w ogóle, ale.... i właśnie tu jest to ale, po drugie Poker123 ten twój wywód odnośnie ras, nie potrzebny, w ten sposób zabrałeś część tej fajnej zabawy w współtworzenie świata. Bo co teraz jak ja mam inne wyobrażenie na temat jakiejś tam rasy? Albo chciałbym lub ktokolwiek inny zagrać rasą nie opisaną przez ciebie jednocześnie nie chcąc uznawać się za rasę "brudną", z jakichkolwiek przyczyn? A i tak to twoje omówienie nijak się miało do "fabuły". Dlaczego? Dlatego że nic nie wniosło, to że Twój bohater jest pół-elf pół-smok już wcześniej było powiedziane, nie musiałeś przy tym omawiać reszty. To właśnie było to "ale". Po trzecie naprawdę JPCanon pomysł mi się podoba, duże brawa. Po czwarte wydaje mi się że w niektórych momentach brakuję porządnej interakcji pomiędzy graczami. Przydałby się do tego jakiś komunikator? Nie wiem, bo z drugiej strony gdyby był to już gorzej by było z tym wolnym wstępem mi się wydaje. No i po piąte ostatnie (chyba że coś mi jeszcze wpadnie do łba) to zastanawiam się nad wzięciem udziału, ale nie jestem pewien go.
I jeszcze raz podkreślam nie chciałem nikogo urazić tą wypowiedzą, ani wszczynać jakiejś kłótni tudzież zatargów.
 
Raist2 jest offline