WÄ…tek: Gra planszowa roku?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2013, 19:48   #1
etcposzukiwacz
 
Reputacja: 1 etcposzukiwacz nie jest za bardzo znanyetcposzukiwacz nie jest za bardzo znany
Gra planszowa roku?

Szanowne panie i panowie mamy więc wyniki wyborów GRA ROKU 2013:
- zwyciężyła gra Small World wydawnictwa Rebel.pl
- W kategorii ZAAWANSOWANA GRA ROKU 2013 Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island wydanej przez Portal Games.
Wybrano je z poÅ›ród 88 tytułów Gry zakwalifikowane | Gra Â-Roku Â-2013
Jak oceniacie ten wybór? Ja umieściłem Small World wśród trójki typowanych gier, choć przyznaje że bardziej stawiałem na inny tytuł.

Do tej pory tytuł gry roku otrzymały:
2004 - Drakon, 2005 - Osadnicy z Catanu, 2007 - Wysokie Napięcie i Neuroshima Hex (nagroda graczy), 2008 -Puerto Rico, 2009 - Agricola, 2010 - Cywilizacja poprzez wieki, 2011 - Boże igrzysko i Warhammer Inwazja (nagroda graczy), 2012 - Kolejka i Labyrinth: The Paths of Destiny (nagroda graczy
Nie znam wszystkich tych tytułów ale jest w tej grupie parę gier które naprawdę lubię. Polecałbym graczom np. Boże Igrzysko, Puerto Rico, Neuroshima Hex, i Agricola Nie miałem wiele okazji pograć w Warhammer Inwazje ale zamierzam naprawić ten błąd. Najbardziej znana z tych tytułów jest bez wątpienia Kolejka. W końcu słyszeli o niej nawet ludzie co nie mają pojęcia o grach planszowych.
 
etcposzukiwacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem