Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2013, 22:49   #8
Lady
 
Lady's Avatar
 
Reputacja: 1 Lady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputacjęLady ma wspaniałą reputację
Im dłużej mówiono, tym sprawa wydawała się bardziej oczywista. Mężczyzna, korzystając prawdopodobnie z uroku osobistego, zachęca młode dziewczyny najpierw do częstych spotkań, a potem wpaja im jakąś dziwną ideologię, ostatecznie wywożąc za granicę. To czy posługiwał się jakimiś środkami odurzającymi już nic nie zmienia. One są tam, a zrozpaczeni rodzice szukają tu. Równanie się nie zgadza.
- Ja jestem zainteresowana. Wydaje się, że poszukiwanie w Stanach nie ma już większego sensu, zdjęcia pozostałych mężczyzn bardzo by jednak mogły pomóc.
Zastanowiła się jeszcze chwilę, oglądając dokładnie wszystkie zdjęcia. Dziewczyny powinny być charakterystyczne w pełnej latynosów Kolumbii, lecz ten mężczyzna to inna para kaloszy.
- Chciałabym, by jeszcze przed naszym przylotem na miejsce, ktoś odpowiednio przerobił te zdjęcie. By przedstawiało tego człowieka bez brody, z dłuższą brodą, z krótkimi włosami i ogolonego na łyso. To może się przydać, skoro to nasz główny trop. Chciałabym dostać jeszcze numer i adres Andrei Keller, może uda mi się dowiedzieć czegoś więcej.
Postukała palcami w kolano. Niewiele więcej przychodziło jej do głowy, więc rozejrzała się po innych, czekając na ich decyzje.
 
Lady jest offline