Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 23:02   #47
welf
 
Reputacja: 1 welf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Dakkon
Dziwny kryształ na ostrzu herszta zaświecił i syknął, skontrował zaklęcie, bandzior zacisnął zęby i rozejrzał się po swoich druchach, widac było, że był ostatnim żyjącym ze swojej bandy. Wyciągnął przed siebie ręce trzymając nóż, kryształ znów zaskwierczał, zaświecił i zmienił kolor, kozik zmienił się w dziwny emanujący niebiesko zielonym światłem miecz, którym z trudem ale skutecznie, bandyta powstrzymał atak Dira, trwali w zwarciu ork jednak miał przewagę płynącą z jego nadludzkiej siły i szału w jaki wpadł, coraz bardziej wypychał przeciwnika w tył mimo, że ten bronił sie z całych sił, w końcu potężnym ruchem zebranej siły Dir powalił go na ziemię.
Cytat:
Napisał pannamaslo
Zgubiłam się, z postów wynika, że Dir nie walczył z hersztem. tylko z innym oprychem. Może zanim zakończymy walkę posłuchamy MG?
Wydaje mi się, że opis jednoznacznie wskazuje z kim walczy Dir.
 
welf jest offline