Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2007, 23:04   #1
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Jak traktują was inni?

Tutaj chciałbym, żebyście podzielili się ze mną wrażeniami z prawdziwego świata. Jak traktują was koledzy, w jakim otoczeniu żyjecie itp.

Od razu napiszę od siebie.

U mnie, pod W-wa (2km od niej), nie wiedzieć czemu, tylko 11 na 80 000 osób zajmuje się na poważnie RPGami. Tutaj ostatnio się zdziwiłem, jak nas traktują. Moich 3 kolegów i mnie, traktują jak Żydów w Getcie. Zwłaszcza mnie. Chodzę do klasy z kolegą, który gra ze mną w Warhammera. Jego traktują z szacunkiem, mnie olewają, a najczęściej leją itp.
Ten kolega uważa się za Satanistę, w związku z czym codziennie na 17:00 chodzi do kościoła, żeby przygotować się do bierzmowania. Ja raczej na poważniej zajmuję się Satanizmem (noszę odwrócone krzyże, pentagramy, słucham czarnych mszy), przez co większość ludzi z otoczenia twierdzi, że "zgapiam" od kolegi.
Tak dla informacji, pochodzę spod Warszawy, największej wsi w Polsce zwanej Raszynem (nie mamy praw miejskich). Trochę wydaje mi się dziwna mentalność lokalnej młodzieży, która nie rozróżnia gracza na serio zajmującego się RPGami, a kogoś kto chodzi napuszony bo właśnie rozmawiał na temat Warhammera. Co wy sądzicie o tym, że mnie tak z tego powodu nienawidzą, a kogoś innego, bliskiego mi przyjaciela, odwrotnie?

[ Moderowany przez: [color=#330000:edaf6a116d]Solinarius @ [/b:edaf6a116d]2007-02-09, 05:24 ][/color:edaf6a116d]
Proszę zmienić podpis//regulamin
 
Yaneks jest offline