Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2013, 18:54   #1
BoYos
 
Reputacja: 1 BoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputację
Komentarze - Boyotake High

Witam wszystkich,

Sesja miała wystartować wczoraj, ale ze względów organizacyjno-technicznych musiałem przetrzymać start do dziś. Niestety nie będzie ona stricte pbf jak planowałem, ponieważ nie działa opcja HIDE (na innych forach działała ;_ tak jak powinna, albo po prostu administratorzy mają w dupie moje zapytania (whatever) więc po prostu poradzimy sobie w inny sposób. Wątek "Dla wszystkich" będzie prowadzony w temacie głownym sesji (czyli jak normalna sesja - wszystkie wydarzenia które WAS wszystkich dotyczą) a reszta będzie prowadzona narazie przez deklaracje na PRIVIE.

Osoby które będą przebywać w jednym pomieszczeniu będą umieszczanie w GoogleDocu, aby mogły rozmawiać ze sobą lub się porozumiewać. Nie jest obowiązkowe. Jak jesteście małomówni albo coś to wasza sprawa.

Zaraz wrzuce pierwszy post dla wszystkich więc dont worry

Wszystkie info dla WAS będą przekazywane w privie.

Zapraszam do gry
 
BoYos jest offline