Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2007, 09:47   #14
hanzo
 
Reputacja: 1 hanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumny
Samuraj klanu kraba
HIDA SOZEN lat 30 z tego 14 lat na murze jak jego dziadek ojciec. Brat zginął na wypadzie za murem. Siostra ożeniła się z kakita maru . Sozen zawsze zastanawiało jak wygląda ciche życie i jak wygląda rokugon przeczesz ja go broni .Właśnie poprosił dojmio o żonę .Sozen lubi czytać i rozmyśla.

Dlaczego chcę zagrać taką postacią?
sozen to zwykły samuraj kraba.Robi co do niego należy,ale z drugiej strony chce zobaczyć cesarstwo które broni i dużo o nim czyta. Sozon unika walki z inni samurajami bo na oglądał się jak jego towarzysze broni ginęli i ceni życie a jak dojdzie do walki to krew spływa potokami.Ja chce przestawić takiego kraba który chce poznać swój kraj.

Czego oczekuje od gry?

dobrej gry,

Czego wolał bym uniknąć w grze?

żeby w połowie się nie skoczyła

Jakie wątki chciałbym poruszać w grze?

każdy wątek który będzie uderzał w moją postać i po którym bebe miej kaca moralnego.
 
__________________
"Jestem tu, jestem tam, jestem wszędzie. Cień nie nigdy nie umiera, ale odchodzi w zapomnienie.
Hattori Hanzo"
hanzo jest offline