Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2013, 18:38   #6
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Fajny koncept a i wiem, że fajni współgracze się szykują. Mam pytanie czy choroby są konieczne? Mam do nich straszną awersje. Czy można się jej "pozbyć" mając odpowiednią cechę/pochodzenie (teksas i zdrową okolicę, grając hibernatusem albo tym tam wychowanym przez myślące szczury) lub płacąc 100 gambli z cech i umiejek?

Wstępnie myślę o żołnierzu z Frontu. Ale nie tego o którym wszyscy myślą
Teksas i zdrowa okolica zgodnie z tym, co mówi podręcznik powodują, że nie rodzisz się z nabytą chorobą, więc nie ma problemu. Chciałbym tylko zaznaczyć, że raczej nie przyjmę pięciu zdrowych jak ryba Teksańczyków. Choroby w jakimś stopniu być muszą!
Generalnie brak choroby wrodzonej jest bardzo mocną zaletą w świecie Rdzy. Tym samym trzeba coś za niego poświęcić. Sztuczkę? Cechę? Rękę?

A cały ten handel gamblami przy tworzeniu postaci, spokojnie możecie sobie odpuścić. Uważam go za nietrafiony pomysł.

Cytat:
Napisał JaTuTylkoNaChwilę Zobacz post
Chyba wezmÄ™ kierowcÄ™ z Detroit. Chromu rdza siÄ™ nie ima.
Detroit całe już zardzewiało.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline