Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2013, 20:59   #5
Draugdin
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 8838 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Spoglądał przez chwilę w jakby niewidzące oczy mężczyzny który siedział przed nim i powtórzył wolno i wyraźnie.

- Pan też to widział? - Przez ten ułamek sekundy w tej dziwnej ciszy panującej w miejscu gdzie przecież było tak wiele ludzi, z której obecności nie do końca nawet zdawał sobie sprawę poczuł dziwną więź z tym człowiekiem. Przecież widział go pierwszy raz w życiu, a miał takie wrażenie jakby go znał na wylot.

Przez jego głowę przebiegało całe olbrzymie stado galopujących wręcz myśli. W sumie nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiał, ale przecież nie można było wykluczyć, że takich ludzi jak on lub raczej ludzi zawieszonych w czasie poprzez podpisanie kontraktu jak on mogło być znacznie więcej. Teraz ta myśl wydała mu się nagle olśniewająco prosta i banalna. Przecież na pewno musiało tak być. Dlaczego nigdy się nad tym nie zastanawiał. Dlaczego nigdy nie zadał sobie trudu zbadania tego tematu lub chociaż poszukaniu jakiś informacji na ten temat.

Przypuszczał, że teraz jest już znacznie za późno na to. Jest już nawet znacznie za późno na cokolwiek. Nie wiedział i nawet nie podejmował swoim maklerskim umysłem kalkulacji procenta szans jakie mógł mieć w spotkaniu z TYM CZYMŚ co nieuchronnie zbliżało się w jego kierunku.

Czy w ogóle miał jakieś szanse by jeszcze raz oszukać śmierć. Czy to, że jak przypuszczał było ich teraz dwóch cokolwiek zmieniało w zaistniałej sytuacji. Czy to chociaż o ułamek promila zwiększało jego - poprawił się w myślach ICH - szanse. Nie wiedział.

Być może rozmowa z tym człowiekiem przyniesie mu chociaż jakiekolwiek odpowiedzi.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline