Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2007, 13:43   #8
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Przeczytałem twoj post i mysle ze sie mylisz co do traktowania grajacych w RPG . Sądze ze znaczna ilosc ludzi ktorzy graja w rpg omija takie osoby jak TY , wiekszosc ludzi traktuje RPG jako hobby a nie jako sztandar = przyczynek do bycia lepszym
“ Ludzie Patrzcie jaki jestem wspaniały – gram w RPG “ . Osobiscie watpie czy to ze Cię zaczepiaja , bija czy cokowliek innego wynika z tego ze grasz w gry fabularne .Owszem 15 lat temu , gdy RPG niesmiało pojawiało sie w Polsce takie sytuacje mogły sie zdazyc ( choc o tym niegdy nie słyszałem ) ale napewno nie dzis , kiedy podreczniki do RPG mozna znalesc w kazdej ksiegarni . Wiec przyczyna jak to ujales nienawisci lezy napewno gdzies indziej ... na Twoim miejscu zastanowił bym sie nad tym powazniej , patrzac w lustro .
 
denis jest offline