Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2013, 22:13   #8
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
No doca nie zakładałem do tej sesji, zakładając, że damy radę bez niego. Nie mam nic przeciwko abyście jeśli trzeba prowadzili dialogi w panelu sesji, do terminu końcowego waszej odpiski, ja i tak to śledzę więc jeśli trzeba ze swojej strony się włączę ... to jest do ogarnięcia moim zdaniem. Proponuję jeszcze zaczekać aż się rozkręcimy na dobre

Spróbuję coś jeszcze puścić was do przodu .. Ja pisząc w komentach po moim ostatnim poście miałem właśnie na myśli to abyście "sobie pogadali" w panelu sesji
Cytat:
Rola dla Was na razie oby się poznać, zorientować, że widzieliście postać którą nikt inny nie wiedział a co ważne że ta postać ma wpływ na świat rzeczywisty ... Proponuję jeśli chcecie nawet dialog po prostu tutaj w postach. Gdy się poznacie zacznie się trochę już więcej dziać ...
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline