Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2013, 15:11   #9
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Storytelling czy mechanika, losować powinna być. Inaczej gracze są w zasadzie statystami w opowieści MG. Ja wiem, MG stara się jak może by sesja była ciekawa i historia zgrabnie się toczyła. Ale to wciąż opowieść MG.
Nawet jeśli opowieść jest fajna to gracz nie ma wolności. No chyba że uprze się zrobić coś głupiego Wtedy zostanie zlikwidowany

Losowość w sesji powinna być zawsze, choćby i w postaci rzutu monetą. Ostatecznie jej iluzja, ale tu trzeba zwinnego MG potrafiącego wymanewrować graczy

Jedna z lepszych i najdłuższa z moich sesji, dzięki kościom stała się tym czym jest Molochem liczącym już prawie 4 lata Kto by pomyślał, że położenie bossa (a miał tylko pojawić się i postraszyć) w 5 poście sesji tak dobrze wpłynie na całość
A miałem rozpisane wszytko z grubsza do finału. Ale powiedziałem: [bardzo brzydkie słowo] rzuciliście krytyka to macie!
 
Mike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem