Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2013, 19:33   #5
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Ha! Widać, że ile osób, tyle definicji okruchów życia. Może sprecyzuję, o czym myślałam: niekoniecznie muszę upierać się przy nastolatkach i ich problemach (aczkolwiek ten temat wydał mi się najbardziej nośny). Nie chodziło mi też o do końca "szare życie".

Istnieją w życiu momenty, które potrafią wiele zmienić: uczucie, śmierć, choroba, problemy w rodzinie, zmiana otoczenia etc. Gra miałaby się koncentrować na takich właśnie "kamieniach milowych", do których w jakiś sposób odnosili by się bohaterowie.

I tak jak pisałam: nie byłoby to coś "ciągłego", ale raczej kolejne epizody (może nawet co kilka lat, z tymi samymi, dojrzalszymi bohaterami), oparte właśnie na takich "przełomach" - wydarzeniach zwykłych samych w sobie, ale niezwykłych w odniesieniu do losu jakieś osoby.

PS: A pomysł z komedią sytuacyjno-obyczajową bardzo zacny, ale może napotkać trudność ze względu na niekompatybilność poczucia humoru różnych ludzi
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 03-12-2013 o 19:36.
Autumm jest offline