Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2013, 22:11   #10
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Wszyscy tak straszą "realnym, nudnym życiem", ale przecież ludzie czytają obyczajowe powieści, oglądają obyczajowe filmy. W końcu często to arcydzieła.
Mi się wydaje, że tu jest pies pogrzebany. Żeby taka sesja była dobra trzeba talentu. Ale gdyby zebrały się osoby z zacięciem, pasją i nieustającym zapałem to pewno byłaby ciekawa.

I pewno rzeczywiście łatwiej by było zrobić jakąś właśnie taką historyczno-obyczajową sesję, bo by dochodził rozrywkowy dodatek. Albo taką w stylu realizmu magicznego Zresztą zabawą byłoby wcielenie się w kogoś zupełnie innego niż się jest w rzeczywistości.

No i nie sposób nie zauważyć, że się obyczajowe wątki wkradają do sesji na LI. Może nie jest to od razu "Miłość w czasach zarazy" ale taka mała "Miłość w świecie fantasy" widocznie też ma wielbicieli

No i ja jestem oczywiście bardzo ciekaw ile "realnego życia" będą zawierały Klucze
 
Quelnatham jest offline