Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2013, 20:55   #6
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Z moich subiektywnych obserwacji wynika, że u nas (na LI) wielokrotne użycie jednej postaci nie jest częste i zdarza się głównie w krótszych, dynamicznych sesjach. Choć jest to trochę kusząca opcja, żeby nawet po dłuższym czasie odgrzebać jakiegoś starego bohatera i uznać, że ponownie ruszy na trakt. Ale ja osobiście jestem nastawiony raczej na wykorzystanie postaci raz. Jeśli się nadarzy okazja zagrać nią jeszcze raz, to super, a nie, to nie.
Ja w kilku sesjach postapo gram jedną postacią. Szarak - facet uciekający przez całe Stany przed bossem mafijnym, któremu mocno się naraził. Zadecydowałem, że będę nim grał póki gdzieś nie zginie. A zdarzyło mi się już nim odciągać strzelającą lufę od swojej twarzy, leczyć śmiertelne choróbsko, czy pozbywać się mniej stabilnych emocjonalnie towarzyszy.
W jednej sesji występował kilka dni po ucieczce, w jednej kilka miesięcy po, w jednej kilka lat po. Zawsze się staram, żeby w jedna sesja odzwierciedlała jego stan w następnej, czy to poprzez blizny, ekwipunek, czy ciekawszą historię.
Powoduje to mocne zżycie się z postacią i "dbanie" o nią

ale wracając do tematu:
Cytat:
Chciałem mianowicie poznać Wasze opinie na temat forów multisesyjnych (jak choćby LastInn), oraz jednosettingowców (czyli PBFów poświęconych całkowicie jednemu uniwersum). Które z nich preferujecie?
Zdecydowanie mulitisesyjne. Więcej ciekawych systemów do odkrycia, więcej nowych graczy chcący spróbować swoich sił w czymś innym, większy wybór w rekrutacjach.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 07-12-2013 o 09:53.
Lost jest offline