Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2013, 19:06   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lost Zobacz post
Ja w kilku sesjach postapo gram jedną postacią. Szarak - facet uciekający przez całe Stany przed bossem mafijnym, któremu mocno się naraził. Zadecydowałem, że będę nim grał póki gdzieś nie zginie.
Szarak musi umrzeć. Postawię piwo temu komu się uda zabić go. Choć w przypadku MG śmierć Szaraka musi być uzasadniona okolicznościami. Postacie graczy mogą go po prostu zabić.

Ten kto tego dokona niech zgłosi się do mnie na PW. Na jakimś konwencie w 2014 roku po uprzednim umówieniu nagroda zostanie wydana. Lub w Warszawie (w której bywam).

Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Na marginesie, pamiętam przykłady kampanii, które toczyły się przez parę lat na forach okołoerpegowych, w ogóle nie pisanych z myslą o PBF.
Też tak grałem. Zanim tu mnie przywiało.
Cytat:
Napisał Kelan Zobacz post
A możliwość dłuższego wcielenia się w daną postać? Wszak w pojedynczej sesji nie ma zbyt wiele miejsca na rozwój postaci, czy zawarcie "smaczków fabularnych" powiązanych z poprzednimi jej przygodami, których inni gracze mogli być uczestnikami. Ot tworzymy postać i bierzemy udział w konkretnej przygodzie. Czy na multisesyjniakach popularny jest zabieg wykorzystywania jednej postaci w różnych przygodach (naturalnie w obrębie tego samego systemu)? Ponadto grając przez dłuższy czas na jednosettingowcu, możemy zaobserwować zmiany zachodzące w całym uniwersum (na większą, lub mniejszą skalę) i mieć na to jakiś bezpośredni wpływ.

Czy osoby grające na forach multisesyjnych nastawiają się po prostu na pojedyncze przygody?
Ja tam robię dłuższe przygody albo kampanie. Tam się gra jedną postacią, chyba że zginie. Jak ja jestem graczem to gram podobnymi postaciami, rzadko tymi samymi.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 07-12-2013 o 19:08.
Anonim jest offline