Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 11:47   #9
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Gra będzie raczej w Polsce, mi w sumie też to bardziej pasuje. Myślę że mogę poczekać z postacią do środy. Poza tym, przewiduję jeszcze jednego demona, jeśli rudaad nadal jest chętna, dlatego chętnie przyjmę anioła Ale nic na siłę.

W tym miejscu muszę dodać, że wersja polska ogromnie różni się od angielskiej i francuskiej, jest wręcz zupełnie inna pod wieloma względami :P
Cytat:
Napisał Lorn
Konwencja zgodna z sugestią autorów mogłaby ostro naruszyć regulamin
Właśnie o to mi chodzi, bo według angielskiej wersji nie ma tam nic co mogłoby kogokolwiek zgorszyć

Jeszcze nie do końca wiem co mi z tej przygody wyjdzie :P Ale zakładam że będzie się raczej opierać na jakimś zadaniu do wykonania, z odrobiną nieprzyzwoitości, a jak się da to i humoru i mroku. Najlepiej jest łączyć koncepcje Nie mówię jeszcze co to dokładnie będzie, bo będę dopasowywać grę do postaci.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline