Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-12-2013, 23:51   #6
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Raist2 wydaje mi się, że troszkę za bardzo się przejmujesz poczynaniem graczy. Sesja ta miała jasny cel tworzenia wspólnego świata. Nie ma tu żadnych ograniczeń poza trzymaniem się jako takiej konwencji fantasy. Kiedyś można zrobić też taką sesję SF dla fanów drugiej tematyki Wracając jednak do tematu tak jak Poker123 zaznaczał, jego postaci sobie gadały i nie wiele ta rozmowa musiała znaczyć. Cały wielki świat jaki zbadała jego postać to równie dobrze może być obszar kilkudziesięciu, kilkuset kilometrów. Poza tym każdy tam ma być też MG nie bez powodu. Jeśli potrzebujesz jakiegoś elementu w sesji to po prostu go jakoś inteligentnie uzasadniasz i wprowadzasz. Jeśli nie zaburzy równowagi gry (typu jestem pół bogiem który pstryknięciem niszczy światy) to za pewne zostanie przyjęty z otwartymi ramionami. Ja niestety bardzo żałuje ale mam mało czasu na tą sesję, jestem jednak pewien, że w końcu do niej wrócę Dzięki Poker123, że się nią zająłeś i zachęcasz do niej graczy. Podsumowując nie krępujcie się ani trochę wprowadzać swoje postaci, rasy, miasta, zaklęcia, kontynenty, wymiary co tylko chcecie, byle z równowagą i w klimacie fantasy Kiedyś brałem udział w czymś takim na czacie. Opowiadał o karczmie w świecie fantasy i niczym więcej. Mimo to działy się w niej niesamowite rzeczy i powstawała masa historii. Jeśli jeden MG zburzy zamek na potrzeby swojego wątku, to drugi może poprowadzić mieszkańców którzy zechcą go odbudować. To wolna sesja więc po prostu się nią bawcie
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline