Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2013, 15:07   #9
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Anonim

Mam traktować tą postać poważnie, czy to żart? Pytam, bo naprawdę nie wiem. W każdym razie, jako początkujące bóstwo możesz mieć tylko dwie domeny, a w każdej z nich musisz wybrać specjalizację. Obecnie masz 4 domeny bez żadnej specjalizacji...
Serio chcę zagrać, po prostu muszę dokładniej przeczytać reguły, a chciałem sobie zaklepać typa od Zieleni.

To znaczy serio chcę zagrać jeśli można sterować tego typa jakby można było nim sterować jak w standardowej grze, a nie jakiś duch, moc, czy cośtam. Wyobrażam to sobie jak Godquest tylko na zasadach gry fabularnej, a nie rysunkowej.

Ciężko zdecydować się, czy odkroić Rozkład czy Chaos. Jak przeczytam całe zasady to powiem.

Order of the Stick znam i jestem stałym czytelnikiem, ale jakoś ich forum mnie nie zainteresowało. Spojrzę jeszcze tam jak rozgrywka wygląda.

ps. I wybacz za tamto z sosem, że nie dałem rady kontynuować. Byłem motyką, a tamta gra słońcem. Jeśli tu jest normalny humanoid do kontroli, który po prostu ma bardzo duże moce to dam radę.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 21-12-2013 o 15:13.
Anonim jest offline