Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2013, 18:51   #13
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Znajdą się jeszcze miejsca?

Imię:
Astrahachi
Domeny: Życie (Zwierzęta), Wiedza (Nauki ścisłe).
Koncept: Statyczny, spokojny gentleman, przerażającej, dzikiej aparycji. Nazywany także Nauczycielem, lub Panem Polowania.
Charakter: Astrahachi nie stroni od ukazywania się śmiertelnikom, często pod swoją zwykłą postacią (patrz na obrazek i opis poniżej). Przerażenie tych, którym się objawia napawa go rozbawieniem. Potrafi gwałtownie wyrazić furię, w którą wpędzić go można umiarkowanie łatwo (jak w przypadku kotów, wystarczy zwykła ignorancja), ale jeśli zaskoczyć go ciekawym podarunkiem, lub dobrze dobraną ofiarą, uśmiechnie się i obdarzy wiernego swoją łaską.
W skali D&D'kowej: Neutralny Chaotyczny.
Atak: 5k6
Obrona: 1k6
Życie: 40
Opis: Jego prawdziwa postać może wydawać się przerażająca i bardziej demoniczna, niż boska - wysoki, smukły, brodaty jegomość o białej cerze i dwóch parach rogów skierowanych ku górze. Dodatkowo jego oczy i wargi podkreśla wyrazisty makijaż.
Długie, czarne włosy nosi puszczone luźno, w nieładzie, jaki przystał władcy zwierząt. Cechują go także, niemal przysłowiowe, czarne szpony.
Nie stroni od walki, ale też nie bierze w niej udziału, jeśli absolutnie nie musi. Gdy rusza do ataku, stara się jak najprędzej wbić niczym klin w ciało przeciwnika, by zdruzgotać go od pierwszego, potężnego ataku.
Nie deklaruje przynależności do żadnego panteonu, przeciwnie - godzi się pomóc każdemu, kto o tę pomoc odpowiednio go poprosi. Jest jednak dzikim bogiem, który nade wszystko ukochał wolne, niczym nie skrępowane życie, dlatego do jego nieprzejednanych wrogów należą wszystkie bóstwa prawa i ładu.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".

Ostatnio edytowane przez Fielus : 21-12-2013 o 21:09. Powód: KP
Fielus jest offline