Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 22:31   #5
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Baardzo ciekawe.. Jako, że część moich sesji stoi, a w jednej jeszcze na razie się nie pojawię, to mam zamiar się zapisać. Coś na pewno wymyślę. Jak rozumiem, chodzi tylko o upośledzenia ruchowe? Swoją drogą, czytałem kiedyś wspaniałą książkę autobiograficzną Rubena Gonzalesa Gallego, "Białe na czarnym" który nie ma rąk ani nóg, ponieważ taki się urodził. Na domiar złego jest Rosjaninem i szpitale w Rosji, w których był naprawdę były straszne. A ludzie jeszcze gorsi. Jest tam parę wspaniałych epizodów z życia ludzi kalekich, którzy nie poddają się i trzeba przyznać - są lepsi moralnie i czasem nawet fizycznie (!) od ich "zwykłych" rówieśników. Naprawdę polecam. Mimo ciężkiego klimatu, widać tu, że każdy jest wart bycia nazwanym człowiekiem.

Mastertona kojarzę z nazwiska, ale nie wiem nic ani o jego stylu, ani o książce, na podstawie której ma być poprowadzona ta sesja. Cieszę się, że zdecydowałeś się poprowadzić sesję, Krakov .
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline