Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2013, 22:47   #1
Pasiasty
 
Pasiasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Pasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetnyPasiasty jest po prostu świetny
[Przygoda/Horror] Odwiedziny po latach

Witam, obserwuję różne sesję na tym forum i w kilku biorę udział. Dość często zastanawiałem się jak to jest mieć swoją własną sesję RPG, więc postanowiłem spróbować i przygotowałem(nie sam) mały, krótki scenariusz do sesji. Pewnie on wyda Wam się banalny, ale na początek musi on być ^_^ Muszę od czegoś zacząć Więc jeśli znajdą się chętni to będę bardzo wdzięczny.

Mały zarys małej fabuły
Otrzymujecie zaproszenie od dawno nie widzianego kolegi- jeszcze ze szkoły. W liście pisze on, że chciałby się z wami spotkać, powspominać dawne czasy i pochwalić się tym co przez te lata osiągnął. Wcześniej słyszeliście od innych znajomych, że podobno... jest bogaty, a w liście otrzymujecie potwierdzenie tego, ponieważ pisze, że kupił on stary dwór w zaciszu i zdala od zgiełku miasta. Można powiedzieć, że jest on całkiem na odludziu. Postanawiacie przyjąć zaproszenie od swojego kolegi , ale też, że pojedziecie jednym autem. Kilometrów jest dość sporo i w tamtych okolicach(prawie bezludne tereny) łatwo się zgubię. W zaproszeniu Jack napisał wam, że chciałby abyście w miarę możliwości byli rano, ponieważ dość skrupulatnie zaplanował cały przebieg dnia(to nawet do niego podobne). Postanawiacie, więc wyruszyć o godzinie 1 w nocy.

Dodatkowe informacje:
Ramy czasowe- rok 1930
Miejsce akcji- Anglia
Max graczy- 4
 
__________________
"The oldest and strongest emotion of
mankind is fear" -H. P. Lovecraft
*****
Szukam MG, który przyjmie początkującego gracza pod swoje skrzydła ;)
Pasiasty jest offline