Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2013, 20:21   #2
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Raport bardzo na plus, widać ogrom pracy. Niestety, nie wiem, czy sesja spełniła swoje "horrorystyczne" założenia - ja raczej się uśmiałam (no, ale dzięki temu świetnie się bawiłam - a o to chyba chodziło).

A moje pytanko brzmi tak (a właściwie 2 pytanka, a co!):

1. Jakie były przełomowe momenty w sesji? To znaczy, czy były momenty w których działania graczy "skazały ich nieodwołalnie" na jakąś tam drogę? Na przykład pominięcie czegoś czy wręcz przeciwnie? Ciekawa jestem, czy na przykład Wielebny - mimo swojej krótkiej kariery - zdeterminował jakoś los reszty

2. Jaka w takim razie - przy takiej dużej śmiertelności - była "najlepsza taktyka"? Od czego zależało przeżycie? Skili postaci? Umiejętności gracza? Jakiejś określonej aktywności? Czasem miałam wrażenie, że to po prostu ślepy fart był, ale skoro zaprojektowałeś ten "labirynt" to znałeś też możliwe najlepsze wyjście. Podzielisz się nim z nami?

No i jeszcze raz dziękuję za grę. W kolejnych "przetrwajkach" na pewno będę brać udział
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem