Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2013, 09:16   #6
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Anonimie moja rezygnacja wynika głównie z tego, że preferuje inny styl gry i prowadzenia. Nie potrafiłem odnaleźć się w tym, co i jak pisałeś i to był ten chaos o którym mówiłem. Dla mnie rolą MG jest takie opisanie świata, aby gracz nie miał problemów z wyobrażeniem sobie danej sytuacji. Ma to jeszcze większe znaczenie w grze poprzez forum, gdzie dopytywanie się o szczegóły trwa o wiele dłużej niż na żywo.
Dodatkowo szybkość pojawiania się odpisów także była dla mnie zbyt dynamiczna.

Cenię jednak Twój nakład pracy i umiejętność doprowadzania projektów do końca. To niezwykle cenna zdolność i pokazuje, że zależy ci na pokazaniu całości swojego pomysłu, co w pbf-ie nie jest wcale takie łatwa.
I jesteś jednym z niewielu MG na LI u którego widać, że przygotowuje się do sesji, ma pomysł i wie, co chce osiągnąć, a nie rzuca się na czysty, żywioł improwizacji.

Pomysły też masz bardzo dobre i pewnie, gdybyś miał inny styl prowadzenia, to grałbym u ciebie częściej. A tak... no cóż pewnie już się na to nie zdecyduje.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem