Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2013, 15:46   #4
mlecyk
 
Reputacja: 1 mlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłośćmlecyk ma wspaniałą przyszłość
Nie no, w razie czego żeby było jasne.

Mi się Twoja postać podoba, zacząłeś taką grać i teraz nie mam z nią problemu.
Wg zasady, że nie zmienia się zasad w środku gry. Jakiekolwiek osłabienie Ciebie teraz nie byłoby fer. Więc se tylko narzekam (znowu) i nie chcę żeby coś było w tym kierunku robione. Tylko wyraziłem swoją opinię bo było o nią pytanie.
Mistrz skaluje świat w sposób "mistrzowski" i macie inne wyzwania (specjalnie dla was) i...
Do kolizji nie musi dojść (i pewnie nie dojdzie), dlatego tam jest słowo "może".

Aha i opinie nie dotyczyła Twojej postaci i Ciebie bezpośrednio. Chodziło właśnie o nierówne traktowanie graczy.
Jakbyśmy siedzieli obok siebie w piwnicy i mistrz pozwoliłby grać jednemu graczowi od 1ego poziomu, a innemu od 10ego też bym się czepił, że niby dlaczego. I wytłumaczenie, że przecież nie będziecie walczyć ze sobą nie zmienia tego, że drugi gracz jest silniejszy i właśnie... zazdrość. :P
Wiele ludzi ma problem z czymś takim, na forach można znaleźć i pytania mistrzów "co zrobić gdy jeden z graczy jest zbyt silny" i prośby o pomoc od graczy, którzy się skarżą, że ich kolega jest silniejszy. Więc to nie jest odosobniony przypadek.
Nawet w podręcznikach są rozdziały z poradami na temat zbyt silnych graczy.

Więc jeszcze raz. Nie narzekam na Ciebie tylko na niekonsekwentne egzekwowanie reguł gry.
Gry MMORPG
PS: co do ostatniego zdania - bywa jednak co najmniej przydatna.
 

Ostatnio edytowane przez mlecyk : 07-10-2019 o 13:20.
mlecyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem