Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2013, 20:48   #8
Narib
 
Reputacja: 1 Narib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znanyNarib nie jest za bardzo znany
- A co do tego, nad czym pracuję - podjął temat Andrew - to wydaję opowiadania tego tu - tyrpnął łokciem Johna - W Daily Fog. Niezłe są, ale ile on błędów robi! A ile literówek! Treść świetna, ale wykonanie - szału można dostać.
No nie obrażaj się stary! - wyszczerzył się i wyciągnął tabakę. Wciągnął, prychnął cicho i podsunął tabakę pod nos Johnowi z niemym pytaniem. - A poza tym, jak zwykle, pracuję nad artykułem życia. Ostatnio kręcą mnie stare dwory, zamczyska, i inne takie. Może u naszego przyjaciela znajdziemy coś interesującego? Popytam go trochę, pociągnę za język, i będzie świetny materiał! Co sądzicie? Po tym artykule liczę na co najmniej awans!
Spostrzegł po twarzach towarzyszy. Nie przejął się ich reakcją, jakakolwiek była.
- Ruth, odpowiedz mi, dlaczego twoją piękną twarz wykrzywia grymas znużenia? Nie stęskniłaś się za naszymi wspólnymi wypadami? Bo ja wam powiem, że tak - nasypał sobie tabaki na rękę i wciągnął, mrucząc pod nosem z aprobatą.
 
Narib jest offline