Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2014, 14:54   #1
Gargamel
 
Gargamel's Avatar
 
Reputacja: 1 Gargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumny
Karcianka na antka, czyli Shadow Era

Witam, witam i o zdrowie pytam.

Mając za sobą grzeczności przejdźmy do konkretów:
Dawno, dawno temu, w odległej Galaktyce...
Jako iż przez długi czas nie posiadałem komputera, a jedynie telefon z antkiem (sytemem android) i miałem k***ą ochotę pograć w jakąś karciankę a'la MtG zacząłem poszukiwania. Z początku efekt poszukiwań był mizerny; masa poradnków do magica i nic pozatym. Aż nadszedł ten dzień (oh hapy day), kiedy to przez czysty przypadek na google play znalazłem mój ssskarbie. Grę o wdzięcznej nazwie Shadow Era.
Na początek musimy pobrać grę na telefon/tablet. Można śmiało zasysać z marketu. Następnie odpalamy grę. Wpisujemy maila, hasło i tworzymy konto. . Dla wszystkich, co myślą, że to wszystko powiwm, iż są w błędzie. Teraz bowiem, po zalogowaniubsię na konto gra sciąga jednorazowo spory pakiet danych. Po ukończeniu wybietamybswojego herosavdo którego jest przypisany deck bodajże 32 kart. Każdy bohater ma pewne zdolności oparte na shadow energy.. Alebnie uprzedzajmy faktów. Po wybaniu bohatera mamy do dyspozycji World a w nim kilku automatycznych przeciwników. Są oni łatwi do pokpnania. A więc zaczynamy pojedynek.
Na początku mamy wyłożonego bohatera i dostajemy do łapki 6 kart. Z nastaniem naszej tury dostajemy jedną kartę. I tu stoi przed nami mankament, bowiem żeby wystawić potworka, rzucić czar, lub użyć zbroi potrzebna jest pewna ilość suroweców, czyli właśnie kart poświęconych. Nasze potworki jak już je wystawimymogą atakować potworki przeciwnika, lub jego bohatera. Za wygrany pojedynek otrzymujemy xp oraz gold. Za złoto możemy kupować pojedyncze karty. Za zdobycie poziomu zaś otrzymujemy shadow crystals. 100 c kosztuje nowy deck, lub booster.

I to w zasadzie tyle jeśli chodzi o samą rozgrywkę, która jest prosta jak budowa cepa i nawet rasowa blondynka nie miałaby tridności z grą.
Minusem pozostaje język angielski (brak polskiej wersji), który w zasadzie nie utrudnia znacząco gry.


Miłego grania życzy Michał alias Throul, zrzęda okruna, menda pospolita, wrzód na dupie społeczeństwa etc, etc.
 
__________________
Gargamel. I wszystko jasne
Gargamel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem