Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2014, 20:45   #1
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Geheimnisnacht

Witajcie!

Za naradą Komtura postanowiłem, iż wszyscy chętni co swą kartę nadesłali zagrają u mnie na sesji. Będzie nas całkiem sporo, ale myślę, że dam sobie z tym radę i Chaos u nas nie zagości.

Teraz kwestia pisania postów:
· Piszemy z trzeciej osoby.
· Część fabularną posta piszemy standardową czcionką, a dialogi można pisać kursywą, jak kto lubi.
· Po moim poście macie cztery dni na odpisanie, czyli jeśli dziś uda mi się dokończyć pierwszy post to możecie oczekiwać mój następny post wieczorem w czwartek. Oczywiście, jeśli wszyscy wcześniej odpiszecie to również postaram się wcześniej odpowiedzieć. Za postami spóźnialskich nie będę czekał i na czas pisania swojego postu przejmę kontrolę nad ich postaciami.

Właśnie piwo otworzyłem i zaraz mam zamiar uruchomić Doca, gdzie zwykle na brudno piszę swoje posty. Jak sami wiecie z weną różnie bywa, więc jeśli dziś nie pojawi się mój wpis to oczekujcie go w poniedziałek.

A skoro już o docu mowa to jest opcja, że pojawi się na sesji jako kanał na którym członkowie jednej z grup będą mogli omawiać pewne rzeczy z dala od oczu i uszu drugiej grupy. Osoby, które znajdą się z dala od reszty drużyny i w samotności będą musiały zmierzyć się z jakimś wydarzeniem/niebezpieczeństwem zmuszone będą do tymczasowego korzystania z doca.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej zabawy.

P.S.
Proszę aby awatary nie przekraczały szerokość 200 pixeli.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 05-01-2014 o 21:24.
Warlock jest offline