Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2014, 01:38   #19
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
- Zwalczamy wrażą praktykę czarnoksięską, mości gospodarzu! W sensie gnój chciał was oszukać, wcisnąć wam chłam i puścić was z torbami... nie... gorzej.. chciał was puścić w samych gaciach! - rzekł hardo Rychu - No trafiliśmy do niego jak do Ciebie szliśmy. Właściwie to mamy taką sprawę... w okolicy grasuje pedonekrofil i mamy zamiar mu spuścić słuszny wpierdol coby uratować Święta, zanim ten zwyrol do reszty je zrujnuje. Słyszałeś coś może o tym? Ty albo który z twoich współlokatorów?

Ryszard był dumny z dzieła drużyny. Co prawda krzywo spojrzał na Kondrada który nic nie zrobił, a teraz ubiegał się o swoją działkę. Trzeba będzie z nim porozmawiać odnośnie uczciwych zarobków.

- Ej chłopaki. Psiarscy szukają zboczeńca, a ja mam myśl jak się pozbyć tej kanalii. Wywalmy go gdzieś w samych skarpetkach. Niebiescy go zgarną - dla nich łatwy łup no, a że najłatwiej zrzucić winę na żuli to nikt mu nie uwierzy. - Bimbromanta podzielił się swoim pomysłem.
 
Stalowy jest offline