Wątek: Serce Orkelu
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2007, 20:36   #10
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Bad

Skinął głową odchodzącemu hrabiemu, a potem uważnie wysłuchał słów Hibris. Gdy kobieta odeszła spojrzał na Tyberiusza. Milczał przez chwilę, a potem, jakby trochę zdziwiony, że musi tłumaczyć rzeczy oczywiste, powiedział:
- Cały sprzęt, który wymieniłem, nie powinien ważyć więcej niż 20 kilogramów, a zajmować mniej więcej tyle - zakreślił w powietrzu kształt średniej wielkości plecaka - miejsca. Chyba, że - kontynuował - przeceniam osiągnięcia współczesnej techniki.
Uśmiechnął się niedostrzegalnie.
- Gdybym nie potrafił się poruszać swobodnie z takim bagaże, nie pchałbym się na tą wycieczkę.
- A w ostateczności - rozłożył ręce - jeśli mi to będzie zawadzać, albo się popsuje, to wyrzucę wszystko i będę się posługiwać szarymi komórkami i tym - w jego dłoni pojawiło się błyskawicznie i równie szybko zniknęło długie ostrze.
"A poza tym nie wiemy, z czym będziemy mieli do czynienia" - pomyślał - "i wolę mieć za dużo sprzętu, niż za mało. Na dodatek, nie ja płacę za te zabawki..."
- A ponieważ pan hrabia ma rację co do kwestii noclegu, zatem i ja się pożegnam - skłonił się wszystkim i wyszedł, by dokończyć szykowanie ekwipunku.
 
Kerm jest offline