Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2014, 17:13   #10
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Cytat:
W sumie lepiej czuł bym się na piątym, ale pikuś.
Panicz, wisisz mi zero pół

Cytat:
Zdefiniujcie "rasy i klasy standard".
Core Races, plus jakieś względnie ludzkie rasy, do ugadania. Greyhawk to nie FR i można dostać w czambo za bycie z sioła obok, a co dopiero za łuski i rogi. Jeśli masz na myśli konkret, pytaj.
Again, 'klasy standard' odnosi się do Core Classes, ale tak naprawdę nie widzę problemu żeby wziąć którąś z Base Classes. Są zbalansowane (czyt. w dużej mierze posysają, a te dobre nie są lepsze niż np. czarodziej czy druid dostępni w pakiecie standardowym), mają smaczek, może być. Tylko bez gunslingerów. Broni palnej i jej głupim zasadom mówimy nie.


Cytat:
Coś psionicznego?
Niestety nie

Cytat:
Archetypy dostępne?
Nie widzę problemu, ale jeśli ktoś będzie cwaniakował z jakimiś synthesistami czy innymi ewidentnie połamanymi rzeczami, to będzie mi strasznie smutno. Ma być lekko, łatwo i przyjemnie.

Cytat:
Zaznaczę, że cała moja znajomość PF pochodzi z SRD: Pathfinder_OGC
Spoko, nic innego nie zamierzamy tykać. Ma być względnie prosto, PF został wybrany ze względu na fajność pewnych rozwiązań.

Edit:
Zostałem ubiegnięty.
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 10-01-2014 o 17:20.
K.D. jest offline