Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2014, 23:27   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
...bo nie wiem, czy znaczy to, że jest to tak kiepskie, czy wręcz przeciwnie

Moja psorka miała zwyczaj mawiać "nie mam czasu czytać miernot, a tym bardziej z nimi polemizować". Ten artykuł był na tyle interesujący, że zdobyłem się na polemikę.

Polemikę, która ma to do siebie, ze - chcąc nie chcąc - jest przedstawieniem argumentów i kontrargumentów do zaprezentowanych tez. Jak zauważyłaś - podejścia są różne - wynikają z różnych charakterów prowadzących i graczy, różnych uwarunkowań społecznych czy środowiskowych... To co doskonale sprawdzi się w jednej ekipie jest do niczego w innej.
Ciężko podać jeden uniwersalny sposób.


Myślę, ze trochę szkoda, ze nie podzieliłaś się kontrargumentami. Nie będzie o braku argumentów, ale - jak sama wspomniałaś - nikt nie ma monopolu na prawdę. Chętnie przeczytałbym zaczątki dyskusji...

Piszesz również, ze mamy inne widzenie roli MG i opisów w grze... To jakie jest Twoje, a jakie Moje? Bo mnie wydaje, ze rola MG jest najlepiej zdefiniowaną rzeczą w RPG.


PS. Analizy stylu nie będzie, bo jeszcze oswajam się na nowo z językiem polskim.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem