Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 02:10   #29
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 39643 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Sytuacja wprawiła Rycha w osłupienie. Na początku bał się że Wiesiek zwyczajnie będzie chciał ich zapierdolić, aby nikomu nie mogli wygadać co się wydarzyło, ale jednak okazało się inaczej. Okazało się że jego podopieczni nie żyją i zostali utopieni w szambie.

Co jak co. Wiesiek był świrem i nie działał według ogólnie przyjętych zasad, ale teraz sytuacja się zmieniła. Vel miał teraz motywację, aby wpierdolić zwyrodnialcowi (bo Bimbromanta podejrzewał że ratowanie Świąt może być tutaj słabym argumentem).

- To musi być sprawka tego skurwysyna co grasuje w przebraniu Mikołaja, gwałci i morduje dzieciaki. Słuchaj Wiesiek... polujemy na tego drania. Pomożesz nam go wytropić i zapierdolić?
 
Stalowy jest offline