Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 12:41   #2
pppp
 
Reputacja: 1 pppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skałpppp jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Robotą nazywam dwa cele - wymogiem "zakończenia" sesji, o ile do tego dojdzie jest opcjonalnie - zdobycie sumy ogólnej 500 tysięcy dolarów, bądź popełnienie przestępstwa, o którym będą mówić media na całym świecie i które zostanie okrzyknięte jednym z najlepszych przestępstw świata - ot, tak, dla kreatywnych.
Czy koniecznie musimy być przestępcami?

Bo jeśli nie, to zgłaszam się. Ernest Wiaderny, były górnik z Polski, który próbuje odnaleźć się w Stanach razem z rodziną. Plan mojej postaci to otworzyć mały biznes. Mam całkiem fajny biznesplan na małą, klimatyczną knajpkę z polskimi pierogami, to w USA idzie jak woda, ZOBACZ. Proponuję, żeby inne osoby w grupie pomagały mi w organizacji biznesu. Moja postać może się zajmować podawaniem jedzenia i obsługą klientów, ale na pewno potrzebowalibyśmy kogoś na dowóz i do kuchni. Księgowego zawsze można wynająć, ale dobrze by było gdyby któraś z postaci by też się na tym znała.

Plan jest prosty i przyjemny, co ważniejsze - nie sądzę, aby gliniarze szybko nabrali podejrzeń. A przecież "Tisze jedziesz, dalsze budiesz".
 
pppp jest offline