Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 14:29   #9
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Hey, Autumm

Nigdzie w rekrucie nie jest napisane, że to ma być całkiem poważna sesja. Obrazek z GTA pokazuje, że jakieś nawiązanie do serii jest. Przynajmniej duchem, a tam jak wiadomo czasem odchodziły niezłe numery. PPPP poddał pomysł ja się podłączyłem. Mg zdecyduje czy mu to pasuje. Gdzie tu odejście od tematu?

Po za tym MG wstępnie zaakceptował moją kartę, co do PPPP się okaże jak wklei swoją.

Domyślam się, że nie da się cały czas siedzieć w kuchni, ale nie znaczy to że postać musi być zakapiorem. Ot, zwykły kolo, który myśli że miał fart, studiuje w stanach, ma robotę. A tu niespodzianka. Goście z klamkami o radiowej urodzie stają mu na drodze.
Może reszta ekipy upodoba sobie knajpę a może któryś na warunkowym znajdzie tu robotę? A może jakiś kreatywny księgowy pomoże rozwinąć biznes? Zresztą może to być też w przyszłości pralnia kasy. Kupa pomysłów na rozwój sytuacji.

i tak z ciekawości:
Cytat:
ta sesja jest pod moim specjalnym nadzorem
co to oznacza?
 
Mike jest offline