Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2014, 19:38   #9
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aschaar
Przedstawiam więc inne spojrzenie na sprawę licząc na dojrzałą dyskusję
Okej. Z chęcią, zawsze etc. Ale na czym ma polegać ta dyskusja? Wydawało mi się, że na wymianie pomysłów - o czym pisałam - a nie ich krytyce. Bo wydaje mu się, że w żaden "obiektywny" sposób nie jesteśmy ani my, ani nikt inny, stwierdzić, który pomysł jest dobry, a który zły. Możemy tylko pokazywać różne podejścia do zagadnienia, jakim jest "Jak stworzyć średnioważną dekorację w sesji".

Cytat:
Napisał Aschaar
Twoja prawda jest Twojsza i dlatego lepsza, a inni to się nie znają...
Zacytuję siebie:

Cytat:
Napisał Autumm
Nie zamierzam toczyć bojów i sprzeczać się, który [pomysł] jest *lepszy*.
oraz:

Cytat:
Napisał Autumm
Nie mam ambicji być wyrocznią, ani twierdzić, że posiadam na cokolwiek "patent". Wszystkie opisywane tu rzeczy i przemyślenia są moimi osobistymi przekonaniami, i nie każdy musi podzielać zawarte w nich idee;
Mam nadzieję, że to mówi samo za siebie.

Cytat:
Napisał Aschaar
Podobnie, skoro to ma być WARSZTAT, to chyba lepiej jak opisuje całość zjawiska, a nie wybrane aspekty?
To musiałabym napisać książkę. Dlatego wybrałam taką formę - krótkich felietonów, by pomalutku ogarniać jakieś wycinki, które - mam nadzieję - uda się złożyć w większy obraz.

Cytat:
Napisał Aschaar
Dzięki za chwilę ubawu - naprawdę myślałaś, że chcę cię poderwać?
Oczywiście, że...nie. To miał być żart, jak widać, spełnił swoje zadanie Strasznie Cię lubię, Asch, jako MG jesteś świetny, jako człowiek - inteligencja aż z ciebie kapie, diable i szatanie ale charakterek masz czasem (a nawet często) przykry. A na to najlepszą receptą jest obrócenie w żart tego, co inaczej mogłoby mnie zdenerwować czy sfrustrować ;*

PS: W drugim artykule - o pytaniach - też Ci odpiszę. To było własnie w PW, które nie dotarło...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 13-01-2014 o 20:00.
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem