Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2007, 14:25   #10
Dysonance
 
Reputacja: 1 Dysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnie
Do którego uważasz. Może się zatrzymać nawet w trakcie porodu, czy czegoś. Najlepiej, by zatrzymała się uniwersalnie, na tyle, by postać akurat miała możliwość wyruszenia gdzieś

Hmm, moi państwo, dostałam tylko jedną kartę, a tu mi się deklarują, że wyślą na wczoraj i przedwczoraj. No to ja przepraszam. Halo?
Byście się chociaż napisali, że się spóźnicie, tak jest grzeczniej.

ps. Kolegiów _nie ma_.
 
__________________
"Neuro from the nerves, the silver paths. Romancer. Necromancer. I call up the dead. But no, my friend... I am the dead, and their land."
Dysonance jest offline