Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2014, 01:55   #1
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
[Zuchwali] Bez kompromisu (Otwarta)




Witam Panów i Panie!


Dzisiaj będzie bez ozdobników fabularnych i innych takich, ponieważ sesja jest w trakcie i jedna przygoda została już rozegrana. Jeśli ktoś chce poznać klimat i styl, w jakim prowadzę oraz piszę - wystarczy kliknąć w profil albo któryś z linków tutaj na dole.

Gramy w autorskim świecie na mechanice WFRP 2ed. Z mojej strony oferuję lekką i przyjemną rozgrywkę, z dosyć dużą dozą akcji, intryg i okazjonalnym swashbucklerem. Nie wymagam rozpisywania się na 5 stron w Wordzie i głębi psychologicznej w postach, ale z drugiej strony nie jest to też jednolinijkowiec. Optymalna długość - "na avatar". Światotworzenie dozwolone, a nawet wskazane.

Co do mechaniki - gracze nie rzucają i nie muszą znać jej meandrów. Owszem, trzeba zrobić mechaniczną KP, ale to nie nastręcza wielu trudności i zawsze oferuję swą pomoc. Nawet fabularna część - historia postaci - powinna zamykać się w paru zdaniach. Graczom obeznanym z mechaniką Warhammera stworzenie karty nie powinno zająć więcej niż 15 minut, tym mniej - nie dłużej niż godzinę.

Cóż więcej mogę powiedzieć? Rekrutacja nie jest dodatkowa, tylko otwarta, ponieważ sesja niby ma taki charakter. Nie ma jednego, głównego wątku wokół którego kręci się cała akcja; jest to w moim zamyśle seria przygód, podczas których gracze mogą przy odpowiednich decyzjach wywrzeć wpływ na świat i bieg zdarzeń. Stąd teoretycznie będzie wiele możliwości do wprowadzania nowych ochotników i jedna z takich chwil właśnie nadchodzi. Fabuła w tym momencie nie ruszyła się znowu tak wiele i jej znajomość nie jest wymagana. Mogę ją nawet streścić zainteresowanym.

W drużynie najchętniej zobaczyłbym jakichś typowych wojowników, maga, kapłana i/lub medyka. Aczkolwiek nie trzeba ograniczać się jedynie do tych profesji, każdy jest mile widziany. Nawet świeżaków chętnie przyjmę.

Doc istnieje, aczkolwiek nie jest używany i nikogo do niego nie będę przymuszać.

Ewentualnych chętnych mogę wprowadzić do gry w przyszłym tygodniu, później może być różnie.

Kolejka trwa mniej więcej 1 tydzień, gdzie gracze mają 4 dni na swoje posty, ja mam 4 dni na swoje. Różnie to wychodzi w praktyce, ale tak to już jest.

Jest na pewno coś, o czym zapomniałem, więc atakujcie pytaniami tutaj lub na PW. Sporadycznie można mnie złapać na GG: 12575633.

Karty standardowo na moją forumową skrzynkę.



LINKI:

Sesja

Pierwsza przygoda
Komentarze
Raport. ([Autorski] Zuchwali)

Stara rekrutacja ([Autorski] Zuchwali)
Rekrutacja dodatkowa ([Zuchwali] Bez kompromisu - I (Dodatkowa))

O świecie
Jak stworzyć bohatera

Forumowy kurs tworzenia postaci (Jak zrobić postać do Warhammera (Druga edycja))

Imiona


Zapraszam serdecznie i pozdrawiam,
Aro.is
 
__________________
"Information age is the modern joke."

Ostatnio edytowane przez Aro : 15-01-2014 o 19:06.
Aro jest offline