Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2014, 17:04   #10
Karolczaneq
 
Karolczaneq's Avatar
 
Reputacja: 1 Karolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodze
- Sajgonka sajgonką ale jeśli mówimy o interesach to twój pseudonim ci nie pomaga - powiedział Adolf do Mouse`a i na jego zazwyczaj poważnej twarzy pojawił się cień uśmiechu. - Dobra, jeśli już nie możesz oderwać się od tego komputera to coś pożytecznego zrób, a nie musiałem stać na światłach przez jebane dziesięć minut. Dowiedz się na przykład coś o tym sklepie z elektroniką przy tej ulicy... no... zapomniałem. Tej dwie przecznice od naszej knajpki. Myślę, że ja mógłbym zrobić jakieś zamieszanie na innej ulicy a jak pieski tam wyślą swoich ludzi to wy w tym czasie moglibyście spokojnie okradać sklepik. Nie wiem co wolicie, klasyczny napad czy włamanie ? Ja jestem za tym pierwszym.
 
Karolczaneq jest offline